CENNIK JAK ZAMÓWIĆ? GALERIA PROJEKTÓW AUKCJE ALLEGRO KONTAKT

Jak zamówić projekt, czyli etapy współpracy i cały przebieg realizacji projektu:

1. Prosimy o wysłanie na nasz e-mail: projekty@artehaus.pl materiałów potrzebnych do stworzenia projektu. Potrzebny jest rzut z góry z wymiarami oraz Państwa wskazówki i wymagania. Pomocniczy opis dotyczący przygotowania tych materiałów znajduje się tutaj. Przykładowy e-mail jaki chcemy otrzymać od Państwa można zobaczyć tutaj.

2. Potwierdzimy możliwość realizacji projektu na podstawie otrzymanych od Państwa materiałów (w ewentualności dopytamy np. o wymiar, którego brakuje na rzucie). Potwierdzimy także cenę projektu, termin realizacji i przygotujemy umowę na projekt. Większe płatności dzielimy na raty płatne według postępów prac. Wpłata jest potwierdzeniem zamówienia projektu.

3. Po otrzymaniu wpłaty w ustalonym wcześniej terminie realizacji opracowujemy projekt i przesyłamy na Państwa adres e-mailowy. Projekty przesyłane są jako wizualizacje 3D - są to zdjęcia zaprojektowanych wnętrz w załącznikach e-maila. Można je bez problemu wydrukować lub przesłać dalej.

4. Po otrzymaniu listy zmian/poprawek od Państwa projekt bezpłatnie poprawiamy i wysyłamy ponownie. Po zatwierdzeniu projektu podajemy zastosowane materiały wykończeniowe. Można zamówić usługi dodatkowe.


Projekt można także zakupić na aukcji Kup Teraz na Allegro.


DANE DO WPŁATY ZA PROJEKT PODAJĘ DLA BEZPIECZEŃSTWA OSOBIŚCIE W E-MAILU KTÓRY WYŚLĘ DO PAŃSTWA

CO NALEŻY NAM PRZESŁAĆ ABY STWORZYĆ PROJEKT? CO ZAWIERA PROJEKT? INNE PYTANIA I ODPOWIEDZI USŁUGI DODATKOWE
Na tej stonie znajdą Państwo kontakt do projektowania i aranżacji wnętrz na odległość. Zajmujemy się projektowaniem łazienek oraz aranżacją domów, mieszkań jak i kuchni. Zajmujemy się także aranżacją wnętrz profesjonalnie - na specjalistycznych programach wraz z wizualizacją 3D. Projektujemy online, czyli poprzez drogę elektroniczną - otrzymują Państwo projekty przez e-mail. Zajmujemy się wystrojem wnętrz kompleksowo - wraz z projektem sufitów podwieszanych jak i elektryką i zmianami aranżacyjnymi mieszkań oraz ścianek działowych.|