CENNIK JAK ZAMÓWIĆ? GALERIA PROJEKTÓW AUKCJE ALLEGRO KONTAKT

CO ZAWIERA NASZ PROJEKT I W JAKIEJ JEST FORMIE:

Nasze projekty obejmują kompleksowo całe pomieszczenia w formie wizualizacji 3D. Projekt w postaci realistycznej wizualizacji komputerowej będzie prezentował: podłogę - przykładowo zaprojektujemy połączenie płytek w kuchni z panelami w salonie, dobierzemy konkretne płytki, ich wymiar, układ, wybierzemy panele np. QuickStep, Kronopol, czy płytki ścienne i podłogowe np. z firm Paradyż, Nowa Gala, Tubądzin, Opoczno, przedstawimy ściany w różnych wariantach kolorystycznych i materiałowych - używamy i podajemy Państwu prawdziwe, sklepowe kolory farb np. z firmy Dulux, Dekoral, Magnat, Beckers, Śnieżka, zaprojektujemy sufit wraz z efektownym podwieszeniem ledowym, wstawiamy do wnętrza oświetlenie zgodnie ze sztuką projektowania (halogeny, kinkiety ścienne, lampy stojące, wiszące, ośw. przypodłogowe, podświetlenia mebli, taśmy LED itp.), rozmieścimy meble (również te projektowane indywidualnie na wymiar jak i sklepowe np. Ikea, BRW, Szynaka, Vox, Kler, BoConcept...). Zaprojektujemy podświetlane lamele ścienne, półeczki wnękowe, ciekawe zabudowy, ścianki działowe, elementy z płyt gipsowych. Udekorujemy ściany wstawiając do projektu obrazy, fototapety i tapety, półki i inne wyposażenie pomieszczenia w zależności od jego rodzaju i funkcji jaką pełni (np. uchwyt na ręczniki w łazience).

Możemy bezpłatnie przygotować projekt w różnych wariantach rozmieszczenia (np. łazienka z prysznicem, wariant drugi - z wanną, kuchnia z wyspą z miejscem do siedzenia, w wersji drugiej kuchnia ze stołem) jak i w różnych wariantach materiałowo - kolorystycznych. Możliwość porównania różnych wersji i możliwości wykończenia Państwa wnętrz przedstawionych na wizualizacjach 3D jest jedną z najważniejszych zalet naszej oferty projektowej, tym bardziej że jest to usługa bez dopłat - realizowana jest w standardzie. W skrócie w cenie otrzymują Państwo wiele wersji projektu oraz 5-krotne poprawki.

Projekty sporządzane są w formie komputerowych wizualizacji jako zdjęcia. Wiele przykładów naszych realizacji projektowych znajdą Państwo w naszej galerii - tego typu wizualizacje wysyłamy do Państwa e-mailem. Dodatkowo przygotujemy obracaną animacje 3D 360 stopni po akceptacji wyglądu pomieszczeń. Projekty (zdjęcia) można bez problemu wydrukować i przekazać ekipie wykończeniowej. Podajemy Państwu wykorzystane materiały wykończeniowe (symbole farb, płytki, panele, tapety, kamień ścienny, panele 3D, tynki dekoracyjne itp.) W cenie nie są zawarte projekty z wymiarami, projekty techniczne, projekty dla wykonawców, projekty branżowe (elektryczne, stolarskie itd.), specyfikacje i obliczenia ilości użytych materiałów. Są to usługi płatne dodatkowo. Cennik dostępnych usług znajduje się TUTAJ

Podsumowując w standardowej cenie projektu zawarte jest kompleksowe zaprojektowanie i przygotowanie wielu wizualizacji 3D - zdjęć projektowanego wnętrza wraz z bezpłatnymi pięciokrotnymi poprawkami, które będą na bieżąco realizowane. Wszystkie opcje związane z wymiarowaniem, rzutami wykonawczymi, liczeniem materiałów, elektryką są dostępne za dopłatą.


CO NALEŻY NAM PRZESŁAĆ ABY STWORZYĆ PROJEKT? CO ZAWIERA PROJEKT? INNE PYTANIA I ODPOWIEDZI USŁUGI DODATKOWE